WAŻNY KOMUNIKAT – ZAKAZ ODWIEDZIN W GCZD

W związku z trzecią falą koronawirusa i rosnącą liczbą zarażeń w Polsce utrzymujemy w naszym szpitalu procedury służące ograniczeniu rozprzestrzeniania pandemii.

W dalszym ciągu obowiązuje ograniczenie odwiedzin pacjentów hospitalizowanych w GCZD, które odbywają się wyłącznie na indywidualny wniosek rodzica lub opiekuna prawnego pacjenta. Ograniczenie to nie dotyczy opiekunów, którzy przebywają z pacjentami stale w szpitalu (JEDNA OSOBA do JEDNEGO PACJENTA).  

Przypominamy, że w dalszym ciągu obowiązuje też zakaz opuszczania oddziałów szpitalnych przez pacjentów lub ich opiekunów bez uzgodnienia z personelem medycznym.

Główne wejście szpitala pozostaje otwarte jedynie dla pacjentów przyjmowanych do szpitala planowo oraz dla pacjentów poradni przyszpitalnych wraz z jednym opiekunem – przy wejściu do GCZD prosimy poinformować pracowników szpitala o celu wizyty w szpitalu. Zostanie Państwu wtedy zmierzona temperatura, zostaną Państwo również poproszeni o wypełnienie ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem.

Wciąż obowiązuje też zakaz wstępu osób niebędących pracownikami GCZD do pomieszczeń administracji szpitala. Sprawy administracyjne prosimy od teraz załatwiać telefonicznie lub mailowo. Zakaz wstępu do szpitala dotyczy również dostawców, przedstawicieli medycznych i handlowych. Wszystkie te ograniczenia służą bezpieczeństwu i zdrowiu naszych pacjentów, a także ich opiekunów oraz pracowników szpitala.

Prosimy o wyrozumiałość.