UWAGA RODZICE – ZDJĘCIA NOWORODKÓW Z 8 PIĘTRA

Wiemy, jak ciężkie chwile przeżywacie w tym czasie, kiedy z powodów epidemicznych nie możecie odwiedzać swoich dzieci przebywających na Oddziale Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka. By choć trochę ułatwić Wam ten trudny czas, wprowadzamy możliwość przesyłania Wam zdjęć Waszych pociech.

Co tydzień na Waszego maila będziemy wysyłać kilka fotografii Waszego dziecka. Dołożymy przy tym wszelkich starań, by cała procedura była bezpieczna zarówno pod względem epidemicznym, jak i ochrony danych osobowych.
By mogli Państwo skorzystać z tego rozwiązania, prosimy o wypełnienie Wniosku o utrwalenie i udostępnienie wizerunku dziecka. Wypełniony Wniosek prosimy zeskanować i przesłać na adres zdjeciagczd@gczd.katowice.pl. Jest też możliwość pobrania druku wniosku przy wejściu do szpitala i po wypełnieniu zostawienia go tam.
Więcej informacji o tym nowym rozwiązaniu w naszym szpitalu przeczytacie w treści Zarządzenia nr 20/2020 Dyrektora GCZD.

Do pobrania:

Wniosek o utrwalenie i udostępnienie wizerunku dziecka
Zarządzenie nr 20/2020z dn. 3.04.2020 Dyrektora Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II SPSK nr 6 SUM w Katowicach w sprawie utrwalania wizerunku pacjentów Oddziału Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz udostępnianie go przedstawicielom ustawowym/opiekunom prawnym dziecka

 

wczesniak-06-04-20